• LeoPartners

  Адвокатське об'єднання Leopartners
 • LeoPartners

  ваша опора в залі суду
 • LeoPartners

  ваш захисник в правовому полі
 • LeoPartners

  надійний партнер
 • LeoPartners

  ваша юридична компанія

Юридична компанія LeoPartners

Юридична компанія LeoPartners - це згуртована команда висококваліфікованих юристів, яка надає юридичні послуги будь-якого профілю. Головний офіс компанії знаходиться в місті Київ, Україна.
Фахівці компанії LeoPartners мають заслужений авторитет, завдяки успішному вирішенню юридичних питань різної складності, як в Києві та Київському регіоні, так і в інших регіонах України, а також на міжнародній арені.

Юридична фірма LeoPartners захищає інтереси клієнтів, в тому числі в суді, надаючи такі послуги, як юридичний супровід проектів в сферах антимонопольного і конкурентного права, вирішення спорів і стягнення боргів, банківського і фінансового права, земельного права, нерухомості та будівництва, судового представництва та інші .
Одним з найважливіших пріоритетів і спеціалізацією юридичної фірми LeoPartners є повний правовий супровід діяльності представників малого, середнього та великого бізнесу. Висока якість послуг, юридичних послуг вже змогли по достоїнству оцінити компанії і підприємці Києва та Київської області, Одеси, Дніпра, Донецька, Харкова та інших великих міст і регіонів України.
Надання якісних юридичних послуг є для юридичної фірми LeoPartners основним завданням, з цією метою фахівці ЮК LeoPartners постійно підвищують свій професійний рівень, організовуючи і відвідуючи семінари в таких фінансових центрах як Київ, Москва, Мінськ. Високий рівень кваліфікації фахівців юридичної фірми забезпечує лідируюче становище на українському ринку юридичних послуг.
За час своєї діяльності юридична компанія LeoPartners надавала юридичні послуги великим комерційним структурам, в тому числі і міжнародних. Дуже багато клієнтів регулярно звертаються за консультаціями з різних юридичних питань. Це відбувається завдяки тому, що юридична фірма LeoPartners, володіючи штатом висококласних фахівців, може запропонувати клієнтам найбільш якісні ретельно вивірені рішення.
Клієнтами юридичної фірми LeoPartners є компанії, які ведуть господарську діяльність, як в Україні, так і на міжнародних ринках, і працюють в різних галузях економіки, таких як: міжнародна торгівля товарами, будівництво та продаж нерухомості, страховий і фінансовий ринки, готельне господарство, транспорт і зв'язок, сільське господарство, металургійний, а так само нафтогазовий комплекс. Серед клієнтів такі відомі компанії, як VAB, GTZ, Райффайзен Банк Аваль, Укрексімбанк, Українська страхова група, Альфа-Банк та інші.
Багато з постійних клієнтів знаходяться в столиці України Києві, тому тут юридична компанія LeoPartners не потребує особливої ​​реклами - успішно дозволені питання і суперечки кажуть про компанію більше, ніж яскрава реклама. Крім цього працює принцип рекомендації - найчастіше новими клієнтами компанії стають колеги і партнери компаній-клієнтів.
Основні принципи роботи з усіма клієнтами юридичної фірми LeoPartners - професіоналізм, надійність і якісний сервіс.
дізнатися більше