Керівник - Дегрік Альона Володимирівна

Завзятість, впевненість, успіх - саме такі асоціації приходять на думку при згадці ділової сфери. Всі ці три складових сучасного бізнесу стали життєвим кредо для Дегрік Альони Володимирівни - керуючого партнера юридичної фірми LeoPartners LLC, що працює на українському ринку з 2009 року.

Шевцова Альона народилася в Одесі. Отримала з освіту в Київському інституті міжнародних відносин, потім - в Мюнхенському Goethe-Institut. Освіта для Альони Володимирівни - це в першу чергу можливість для освоєння нових горизонтів і постійного самовдосконалення. Не зупиняючись на досягнутому, вона отримала третю вищу освіту зі ступенем магістра психології, а зараз активно розвивається як експерт сфери fintech на міжнародних майстер-класах та воркшопах.

У 2009 році Шевцова Альона стала засновником юридичної фірми LeoPartners LLC, в якій і втілилися її головні життєві принципи: впевненість в собі і колег, наполегливість у досягненні мети і, як результат, професійний успіх, підтверджений не тільки робочими показниками, а й позитивними відгуками партнерів .

Громадянська позиція, за словами Альони Шевцової, завжди повинна бути виражена у дії - з підтримки тих, хто цього дійсно потребує. Допомога дитячим будинкам, церковним школам, підтримка українських солдатів, задіяних в зоні АТО - лише частина активної роботи в цьому напрямку.

«Головне в житті, - вважає Альона Володимирівна, - це розвиток, рух вперед. Націленість на прогрес і віра у власні сили - такий простий секрет успіху, який може осягнути кожен ».